The Istanbul Portfolio, Opera Gallery Dubai, 20 Şubat -14 Mart 2013Yeni sergim 20 Şubat - 14 Mart tarihleri arasında Opera Gallery Dubai'de
 http://www.operagallery.com/ang/middle-east/dubai-difc.html


art ON Istanbul ve Opera Gallery’nin bir araya gelerek oluşturduğu işbirliği Türk çağdaş sanatının evrenselleşmesi sürecinde önemli bir adım niteliği taşıyor.
art ON Istanbul tarafından temsil edilen Türk çağdaş sanatının önde gelen isimlerinden Hayal İncedoğan, Olcay Kuş, Ali Alışır, Sencer Vardarman ve Kemal Seyhan 20 Şubat – 14 mart 2013 tarihleri arasında Opera Gallery Dubai’de gerçekleşecek ‘The Istanbul Portfolio’ adlı sergiyle Orta Doğulu sanat izleyicisiyle buluşuyor.
Opera Gallery Dubai DIFC, farklı kıtalarda yer alan sanat galerine sahip ender uluslararası sanat ağlarından birisi olan Opera Gallery Group’un bir üyesidir. Çatısı altındaki 11 galeri ile Opera Gallery Group’un faaliyet gösterdiği yerler: ABD (New York ve Miami), Avrupa (Paris, Monaco, Londra, Cenova), Asya (Singapur, Hong Kong, Seul) ve Orta Doğu (BAE- Dubai). Dünyanın sanat başkentleri kabul edilebilecek kentlerdeki bu galerilerin her biri bulundukları şehrin önemli semtlerinde ve ağırlıklı olarak sanat çevrelerince tercih edilen bölgelerinde yer almaktadır.

Opera Gallery Dubai DIFC Gate Village Building 3
Dubai International Financial Centre PO Box 506737
Dubai, UAET. +971 (0)4 323 0909


Popular posts from this blog

UZAYAN ZAMAN, SONSUZUN SESİ - PINAR SÖNMEZ

İzmir Kültür Platformu Yayını Sayı:3

Köşedeki Kadın / Women in the Corner - Kare Art Gallery